Zajímá vás naše škola? Chcete nahlédnout do výuky?

 

Chcete zapsat školáčka do první třídy ve Victoria School? Přijďte se k nám podívat!

Od první třídy se soustředíme na kvalitní výuku anglického jazyka. Nemusíte se bát, pokud váš potomek zná jen pár slovíček z her na mobilu nebo videí na Youtube. Může na zbytek školního roku přejít do naší školky, kde ho hravou formou s angličtinou seznámíme a navíc se sblíží s některými budoucími spolužáky, takže po prázdninách plynule přejde do první třídy.

Máte školáka na druhém stupni, který chce jiné vzdělání než na své základce, ale nechce kvůli tomu na víceleté gymnázium?

Potom může své dítě přihlásit do libovolného ročníku druhé stupně ve Victoria School. Dostane výbornou výuku angličtiny a navíc bude ve třídě s malým počtem žáků, takže budete mít jistotu, že učitelky a učitelé na něj budou mít dost času a přirozeně se naučí víc, než by si sám představoval. Nemusíte mít obavy o to, že bude mít ve třídě děti, které se anglicky učí od mateřské školky. Při přijetí si  jeho úroveň angličtiny otestujeme a bude pak chodit na hodiny s žáky na stejné úrovni. 

 

Přestoupit na Victoria School je možné i v průběhu roku; třídy 4., 5., 6., 7., 8. ještě mají volná místa.

 

Jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy, seznámit vás s prostory naší školy a nechat vás nahlédnout do výuky.

12. 3. 2020 od 9:00 do 13:00 a od 15:00 do 17:00 jsou dveře a učebny Victoria School otevřené!

V 17:00 se můžete setkat s paní učitelkou budoucí první třídy, Mgr. Pavlou Hávovou, od 18:00 vám pak bude k dispozici ředitel Victoria School pan Mgr. Matěj Žák.